tu zaczyna się dom
Zaloguj się
Świerkowa 3 Radlin
Mapa
889 610...
889 610 505
Zadzwoń
Wyślij wiadomość
biuro nieczynne
specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe
Pokaż więcej
Profesjonalny Agent
Nasi agenci
Kontakt
DG Nieruchomości Dorota Geldner
Dzień dobry, zainteresowały mnie Państwa nieruchomości. Proszę o kontakt.
Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.
Wysyłanie wiadomości
Wiadomość zostaławysłana
OK
Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości
Nasi Agenci
Dorota Geldner
+0 km
zł
zł/m²
m²
Więcej
Dod. kryteria
Zwiń
Pokój wybierz 1-osobowy2-osobowy3-osobowywieloosobowy
Dostępne od wybierz od zarazw ciągu miesiącaw ciągu 3 mies.do uzgodnienia
Pokój dla wybierz studentaosoby pracującej
Wybierz dowolny ApartamentowiecBlok mieszkalnyLoftKamienica
Wybierz dowolnydo 2 latdo 5 latdo 10 latdo 20 latdo 30 latpowyżej 30 lat
Wybierz dowolna budowlanarolnarekreacyjnainwestycyjna
Sprzedajesz nieruchomość?
Filtruj
Rybnik,śląskie
210 000 zł35 m² 6 000 zł/m²
Piętro:3/10
Liczba pokoi:1
Rok budowy:-
Oferta mieszkania na trzecim piętrze w wysokim bloku. Lokal z balkonem. Powierzchnia 35m2. Mieszkanie do całkowitego remontu. Blok po...
Szczegóły ogłoszenia
199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²
Piętro:2/4
Liczba pokoi:2
Oferta mieszkania na drugim piętrze w niskim cztero-piętrowym bloku. Nieruchomość o powierzchni 38m2. Składa się z salonu z wyjściem...
310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²
Piętro:11/10
Na sprzedaż mieszkanie położone w centrum Rybnika przy ulicy Floriańskiej na 11 piętrze. Powierzchnia mieszkania 52. Składa się z sypialni...
314 000 zł61 m² 5 147,54 zł/m²
Liczba pokoi:3
Przedstawiam ofertę mieszkania na osiedlu w Boguszowicach przy ulicy Jana Karskiego. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskie bloku...
169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²
Piętro:parter/4
Oferta mieszkania w Niedobczycach przy ulicy Lotników na parterze w niskim bloku. Powierzchnia lokalu to 36m2. Składa się...